Proč zvolit Acta Safe

Konkurenční výhoda a úspory

Používáním systému Acta Safe získáváte konkurenční výhodu, která je s rostoucím počtem konkurentů klíčová k úspěšnému pokračování Vašeho podnikání. Díky úspoře času a nákladů a díky užitečným funkcím systému můžete nabídnout svým klientům kvalitnější služby při zachování ceny i ziskovosti.

Elektronická komunikace, datové schránky
a e-maily

Acta Safe umí spolupracovat s e-mailovým klientem i s datovými schránkami. Nepotřebujete tak další program pro správu elektronické komunikace.

Většina komunikace je dnes realizována elektronickou cestou (e-maily, datové schránky), příchozí ani odchozí elektronické dokumenty tak nemusíte převádět mezi listinnou a elektronickou podobou. V případě potřeby pak můžete vyhotovit libovolné množství kopií či listinných výtisků, aniž byste museli fyzicky přistoupit k papírovému spisu.

Elektronizací dokumentů zeštíhlíte papírové složky a ušetříte náklady na archivaci. Kontextově provázané informace snadno přístupné přes snadno použitelné intuitivní rozhraní Vám usnadní a zpříjemní práci

Bezpečnost

Acta Safe představuje bezpečnost pro Vaše informace. Veškeré dokumenty a záznamy jsou uloženy v systému a je snadné je zálohovat. Nehrozí tak jejich ztráta ani zničení.

Přístup k informacím

Uložená data jsou snadno a rychle dostupná. Ke všem informacím se dostane ze svého počítače a díky rychlému vyhledání ušetříte čas, který byste strávili procházením papírových složek dokumentů.

Do elektronických materiálů může nahlížet více uživatelů současně, nejsou limitováni papírovým spisem. Při využití vzdáleného přístupu můžete přistupovat k informacím téměř odkudkoli - z vaší kanceláře, z kanceláře klienta, z domova či z dovolené - stačí vám počítač a připojení k internetu.

Automatizovaná fakturace

Acta Safe automaticky připravuje podklady k fakturaci na základě zadaných činností a dalších nákladů spojených s daným klientem. Systém pracuje s paušály a sazebníky, které lze nastavit pro každého klienta rozdílně, zároveň umožňuje manuální úpravy faktury pro speciální případy.

Termíny, lhůty, události

Termíny a události jsou z části automaticky generovány, uživatel má ale možnost nastavit si termín libovolně dle vlastního uvážení. Systém pak zadané termíny hlídá a upozorňuje uživatele na blížící se termíny. Nikdy se Vám tedy nestane, že promeškáte nějaký termín nebo lhůtu.

Automatizace

Běžné rutinní činnosti, jako např. zadávání aktuálního data, řazení dokumentů do spisu či předávání materiálů mezi uživateli, jsou prováděny automaticky. Uživatelé se tak mohou věnovat kreativnějším činnostem.

Kontakt:

AiP Safe s.r.o.

Kořenského 7
150 00 Praha 5 - Smíchov
Telefon: +420 257 327 037
Fax: +420 257 322 033
e-mail: acta[at]aipsafe.cz
URL: www.aipsafe.cz